Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  602 431 936

Dlaczego warto wykorzystać gotowe parkiety?

Gotowe parkiety to innowacyjne rozwiązanie, które zdobywa coraz większą popularność wśród osób planujących remont lub budowę domu. 

 

Szeroki wybór wzorów i kolorów

Gotowe parkiety dostępne są w bogatej gamie wzorów, kolorów oraz rodzajów drewna. Dzięki temu każdy może znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do swojego stylu życia, upodobań estetycznych oraz potrzeb funkcjonalnych. Wybierając gotowe parkiety, możemy zdecydować się na tradycyjne deski dębowe, egzotyczne gatunki drewna czy nowoczesne wzory inspirowane betonem czy kamieniem.

 

Łatwość montażu

Oferujemy układanie parkietów w Toruniu. Gotowe parkiety cechuje łatwość montażu, co pozwala na szybkie i sprawne wykonanie prac remontowych. W przeciwieństwie do tradycyjnych parkietów klejonych, gotowe deski można układać na różnych podłożach, takich jak beton czy płytki ceramiczne. Ponadto, system montażu na pióro i wpust sprawia, że prace można wykonać samodzielnie, co pozwala zaoszczędzić na kosztach związanych z wynajęciem fachowców.

 

Odporność na uszkodzenia

Gotowe parkiety są wyjątkowo odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania czy wgniecenia. Dzięki specjalnym powłokom ochronnym oraz wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów, podłogi te są trwałe i zachowują swój wygląd przez wiele lat. To szczególnie ważne w przypadku pomieszczeń narażonych na intensywną eksploatację, takich jak salon czy kuchnia.

 

Komfort użytkowania

Podłogi z gotowych parkietów charakteryzują się wysokim komfortem użytkowania. Drewno jest naturalnym materiałem, który zapewnia przyjemne uczucie pod stopami oraz doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Ponadto, gotowe parkiety są łatwe w utrzymaniu czystości – wystarczy regularne odkurzanie i przecieranie wilgotną szmatką.

 

Możliwość renowacji

Kolejną zaletą gotowych parkietów jest możliwość ich renowacji. W przypadku uszkodzeń czy naturalnego zużycia podłogi, można ją odświeżyć poprzez cyklinowanie i nałożenie nowej powłoki ochronnej. Dzięki temu podłoga odzyskuje swój pierwotny wygląd i może służyć przez kolejne lata.