Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  602 431 936

Frezowanie posadzek – Toruń

Nasza firma SEMA oferuje usługę frezowania posadzek. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym, dzięki któremu możemy wykonywać zlecenia szybko i dokładnie. Co więcej, zatrudniamy doświadczonych operatorów, które umiejętności są gwarancją rzetelnie wykonanej pracy. Odpowiednia obróbka posadzki pozwala na dostosowanie jej elementów do wymogów klienta, a także przygotowanie odpowiednich wnęk na instalacje podłogowe. W SEMA do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, co przekłada się na wysoką jakość oferowanych przez nas usług. Od początku naszej działalności stawiamy na zadowolenie klientów, dzięki czemu cieszymy się ich zaufaniem. Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się frezowaniem posadzek w Toruniu, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dowiedz się więcej już dziś!

 

Frezowanie podkładów pod posadzki – Toruń

Zajmujemy się również frezowaniem podkładów pod posadzki w Toruniu. Działanie to pozwala uzyskać odpowiednie właściwości płaszczyzny, dzięki którym stworzona posadzka będzie równa, wytrzymała i stabilna. W tym celu należy przy pomocy specjalistycznego urządzenia usunąć określoną części obrabianej powierzchni w celu jej wyrównania lub oczyszczenia. Zdjęcie wierzchniej warstwy zapewnia uzyskanie właściwych parametrów podkładów, co ma ogromne znaczenie w dalszych pracach związanych z kładzeniem posadzki. Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą frezowania podkładów pod posadzki zapraszamy do zapisów. Jeśli mają Państwo pytania związane z naszymi usługami, to prosimy o kontakt. Nasi konsultanci udzielą wszystkich potrzebnych informacji.

Umów się do nas!